Szukaj

Jak działamy

Jak działamy

O NAS  - MYDORADCY.PL

Zawód doradcy finansowego to obecnie zawód wolny, w związku z tym ekspertem zostać może każdy, niezależnie od wykształcenia, bez konieczności posiadania licencji. Jak zatem wśród wielu ekspertów finansowych, działających na rynku wybrać tego, godnego zaufania, któremu możemy powierzyć nasze finanse? Jeśli nie mamy wśród swoich znajomych takiej osoby, warto skorzystać z opinii innych lub sprawdzonej, zaufanej bazy ekspertów.

 

Dobry doradca finansowy

Mydoradcy.pl to portal, dzięki któremu szybko, bez problemu znajdziesz fachowe doradztwo finansowe. Jeśli zatem poszukujesz zaufanego doradcy kredytowego, to trafiłeś doskonale. To miejsce, gdzie możesz odnaleźć specjalistów od kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych, ubezpieczeń czy inwestycji. Ważnym atutem naszego portalu jest to, iż znajdziesz tu wielu doradców i na podstawie jego wizytówki oraz opinii o nim, będziesz mógł wybrać tego, który najbardziej odpowiada Ci doświadczeniem, który ma najlepsze opinie czy tego, jest najbliżej Ciebie.

 

Jak znaleźć doświadczonego doradcę finansowego?

Korzystając z naszego portalu mydoradcy.pl, łatwo znajdziesz doświadczonego doradcę finansowego, który sprawdzi Twoją zdolność kredytową, doradzi, którą z ofert bankowych wybrać oraz pomoże przebrnąć przez cały proces kredytowy. Dzięki zaawansowanej, a przy tym, co najważniejsze, intuicyjnej wyszukiwarce znajdziesz doradcę z Twojej okolicy bądź z Twojego regionu. Niezależnie czy mieszkasz w dużym czy małym mieście. Czy szukasz doradcy finansowego w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Białymstoku, Zakopanem czy w malutkich miejscowościach na naszym portalu znajdziesz doradcę, który jest najbliżej Ciebie.

Dodatkowo, masz możliwość wyboru pomiędzy doradcami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych czy w kredytach gotówkowy, w zależności od tego o jaki rodzaj kredytu chciałbyś się ubiegać.

Zatem mydoradcy.pl to baza doświadczonych doradców finansowych podzielona na kategorie, dzięki czemu bez konieczności poświęcania długich godzin na szukaniu lub ryzyka wyboru niewłaściwego doradcy sprawnie znajdziesz fachową pomoc z zakresów finansów.

 

Baza doradców finansowych – wybór należy do Ciebie!

Sprawdź jak w prosty sposób możesz znaleźć profesjonalnego, godnego zaufania doradcę finansowego.

Wejdź na stronę: www.mydoradcy.pl

Wybierz interesujące Cię parametry: doświadczenie, lokalizację, rodzaj kredytu, który szukasz

 

Dlaczego wybrać doradcę na portalu mydoradcy.pl?

Weryfikacja danych – osoby, które zamieściły swoją wizytówkę na naszym portalu podlegają weryfikacji.

Łatwe wyszukiwanie – możesz wybrać doradcę według ważnych dla Ciebie parametrów: lokalizacji, ilości opinii, doświadczenia, itp.

Opis doradcy – każdy z doradców może na swoim profilu ma możliwość zamieszczenia swojej prezentacji, wykształcenia oraz swojego doświadczenia

Opinie – po skorzystaniu z usług doradcy, na portalu mydoradcy.pl może wyrazić opinię na temat jego obsługi, oraz zarekomendować go swoim znajomym czy innym osobom szukającym doradcy w Twoim rejonie.

 

W czym może pomóc Ci doradca finansowy?